Over ons

Het Bestuur

Het bestuur bestaat uit zes personen. Jaarlijks wordt een algemene ledenvergadering gehouden. Het bestuur heeft zich tot doel gesteld de sociëteit levend en energiek te houden, nu en in de toekomst. Er wordt gekeken hoe we, met behoud van de huidige kwaliteit van de sociëteit, waarin we ons allemaal thuis voelen, ons aanbod van activiteiten kunnen uitbreiden om een jonger publiek aan te spreken.

Bestuursleden
Ivo-Matser-150-150v2

Dhr. I.(Ivo) Matser

Voorzitter

 

   voorzitter@hereeniging.nl

Trudy-Huisman-150-150

Mw. T.(Trudy) Huisman

Secretaris

 

   secretaris@hereeniging.nl

Tilly-Lammers-150-150

Mw. T.(Tilly) Lammers

Penningmeester

 

   penningmeester@hereeniging.nl

Ans-Bosman-150-150v2

Mw. A.(Ans) Bosman

Commissaris Activiteiten

 

   activiteiten@hereeniging.nl

Theo-Harleman

Dhr. T.(Theo) Harleman

Commissaris Gebouwen

 

   gebouwen@hereeniging.nl

Peter-Boas-150-150

Dhr. P.(Peter) van Emde Boas

Commissaris Gastvrijheid

 

   gastvrijheid@hereeniging.nl

Placeholder-Bestuurslid-De_Hereeniging

Vacant

Communicatie

 

   communicatie@hereeniging.nl

Ledenadministratie

Ingrid-Paerl-Dekker_Secretaris_2022png

Mw. I.(Ingrid) Paërl-Dekker

Ledenzaken

 

   0651161460
   ledenadministratie@hereeniging.nl