Over ons

Het Bestuur

Het bestuur bestaat uit zes personen. Jaarlijks wordt een algemene ledenvergadering gehouden. Het bestuur heeft zich tot doel gesteld de sociëteit levend en energiek te houden, nu en in de toekomst. Er wordt gekeken hoe we, met behoud van de huidige kwaliteit van de sociëteit, waarin we ons allemaal thuis voelen, ons aanbod van activiteiten kunnen uitbreiden om een jonger publiek aan te spreken.

Bestuursleden
Marijke-Kool_Penningmeester_2022

Mw. M. Kool

Voorzitter

 

   06 47 38 35 05
   voorzitter@hereeniging.nl

Placeholder-Bestuurslid-De_Hereeniging

Mw. T. Huisman

Secretaris

 

   06 51 22 63 42
   secretaris@hereeniging.nl

Placeholder-Bestuurslid-De_Hereeniging

Mw. T. Lammers

Penningmeester

 

   06 51 69 60 08
   penningmeester@hereeniging.nl

Placeholder-Bestuurslid-De_Hereeniging

Mw. A. Bosman

Commissaris Activiteiten

 

   06 51 95 11 74
   activiteiten@hereeniging.nl

Ingrid-Paerl-Dekker_Secretaris_2022png

Mw. I. Paërl-Dekker

Ledenzaken

 

   0651161460
   ledenadministratie@hereeniging.nl

Theo-Harleman

Dhr. T. Harleman

Commissaris Gebouwen

 

   0570 61 24 04
   gebouwen@hereeniging.nl

Placeholder-Bestuurslid-De_Hereeniging

Dhr. P. van Emde Boas

Commissaris Gastvrijheid

 

   06 10 91 03 96
   gastvrijheid@hereeniging.nl

Rob-Oostenrijk_Commissaris-Communicatie_2022

Dhr. R. Oostenrijk

Communicatie

 

   06 54 24 11 05
   communicatie@hereeniging.nl