Over ons

Het Bestuur

Het bestuur bestaat uit zes personen. Jaarlijks wordt een algemene ledenvergadering gehouden. Het bestuur heeft zich tot doel gesteld de sociëteit levend en energiek te houden, nu en in de toekomst. Er wordt gekeken hoe we, met behoud van de huidige kwaliteit van de sociëteit, waarin we ons allemaal thuis voelen, ons aanbod van activiteiten kunnen uitbreiden om een jonger publiek aan te spreken.

Bestuursleden
Marijke-Kool_Penningmeester_2019

Mw. M. Kool

Voorzitter

 

   06 47 38 35 05
   voorzitter@hereeniging.nl

Ingrid-Paerl-Dekker_Secretaris_2019

Mw. I. Paërl-Dekker

Secretaris

 

   06 51 16 14 60
   secretaris@hereeniging.nl

Rene-Wolfsen_Penningmeester_2019

Dhr. R. Wolfsen

Penningmeester

 

   06 13 68 52 03
   penningmeester@hereeniging.nl

Marcel-de-Walle_Commissaris-Activiteiten_2019

Dhr. M. de Walle

Commissaris Activiteiten

 

   06 51 38 92 59
   activiteiten@hereeniging.nl

Bert-Roetert_Commissaris-Buffet_2019

Dhr. B. Roetert

Commissaris Buffet

 

   06 11 78 75 85
   buffet@hereeniging.nl

Rob-Oostenrijk_Commissaris-Communicatie_2019

Dhr. R. Oostenrijk

Commissaris Communicatie

 

   06 54 24 11 05
   communicatie@hereeniging.nl